Şişli Hurdacı Hurda Alan Yerler

Şişli Hurdacı Hurda Alan Yerler

Şişli ilçesi değerli hurda diye tabir ettiğimiz hurdaların en yoğun olarak bulunduğu bir yerlerin başında geliyor. Bunun yanı sıra Şişli konumu itibariyle İstanbul’un merkezi bir yerindedir. Bu nedenle Şişli hurdacı firması bulmanız oldukça kolaydır. Ancak size hem yüksek hurda fiyatı teklif edip hem de adresten alan nadir firmalar var. Bunlardan biri de Hurdacı Telefonu işletmemizdir. Üstelik hurda tonajı ne kadar yüksek olursa olsun daima nakit ödeme yapıyoruz.

Üretim yapan Sanayi Tesisleri ve fabrikalar şehrin dışına kaydırılmış olup bu yüzden de hurda olarak daha çok hizmet sektöründen, tüketim sektöründen ve eğitim sektöründen çıkan hurda çeşitlerinden oluşmaktadır. Örneğin Şişli’de demir hurdası çok yoğun bulunmazken bölgede çok fazla sayıda okul olmasından dolayı atık kağıt, atık kitap ve hurda defter fazladır. Yine bölgede çok fazla fabrika olmamasından dolayı alüminyum hurda ve hurda bakır çok fazla bulunmazken ilçede çok fazla lokanta ve kafeterya olduğundan dolayı atık ambalaj kutuları, hurda içecek kutuları, pet şişeler fazlaca bulunmaktadır. Yine Şişli’de giyim mağazaları, ticarethaneler ve diğer dükkânlar fazla olduğundan dolayı (özellikle bu iş yerlerindeki tadilattan sonra) çıkan hurda metal ve plastik çeşitleri yoğun olarak bulunmaktadır.

Şişli Hurdacı Geri Dönüşüm Firmaları

Şişli ilçesinin bölgeden gelen yoğun hurda çeşitlerine göre kategorize edecek olursak;

  • Cumhuriyet Mahallesi hurdacısı olarak bu mahalleden daha çok atık kağıt hurdası
  • Feriköy mahallesinden hurdacı olarak daha çok demir hurdası
  • Fulya Mahallesi hurdacısı olarak daha çok kutu içecek hurdası ve pet şişe hurdası
  • Mecidiyeköy hurdacısı olarak bu bölgeden daha çok atık karton ambalaj kutu hurdaları
  • Teşvikiye Mahallesi hurdacısı olarak bu bölgeden daha çok sac hurdası, alüminyum hurda, bakır hurdası ve plastik hurda çeşitleri alımları yapmaktayız.

Siz de Şişli’de hurdacı arıyor iseniz şirketiniz size adresten hurda alımı ve ücretsiz keşif hizmeti sunmaktan memnuniyet duyar. Ayrıca şirketimize hurda alımlarında yüksek fiyat tarifesi sunmakta olup ödemelerin peşin olarak yapmaktadır.  Sizler de Şişli’de hurda satımı yapacaksınız bize iletişim sayfasından veya doğrudan sayfanın üst kısmındaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Şişli’de hurdacı esnafı olarak önceliğimiz daima dürüst hizmet kalitesi çerçevesinde müşteri memnuniyetidir. Şişli’de hurda alım satım konusunda uzmanlaşan şirketimiz size bir telefonla güncel Alüminyum hurda fiyatı, hurda demir fiyatı, Bakırın hurda fiyatı konularında size bilgi vermekten memnun olacaktır. Şişli hurdacısı olarak temiz ikinci el kapı ve pencereler elimizde mevcuttur. Lütfen bilgi için bizi arayın! Yine bölgede yıkım yaptığımız binalardan çıkan çok uygun fiyata çıkma mutfak dolapları ve ev eşyaları stoklarımızda bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
TELEFON İLE ARA
WhatsApp icon
WHATSAPP