Hurda Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Güçlü Metal olarak çok uzun süredir geri dönüşü sektöründe aktif çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Doğrudan saha deneyimi kazan hurdacı ekiplerimiz tüm hurda alımlarında olduğu gibi hurda sarı için en iyi fiyatı vermektedir. Hem sarı pirinç hurdalarının hem de diğer hurdaların anlık fiyat bilgilerini öğrenmek için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Firmamıza ait araçlarla kendi ekip arkadaşlarımızı adresinize gönderebiliriz. Bu sayede dilediğiniz zaman bize konum atarak tüm sarı hurdaları kolayca nakit paraya çevirebilirsiniz. Böylece mevcut rahat düzeninizi bozmadan hem elinizdeki hurda birikimlerden kurtulmuş olursunuz hem de karşılığın en iyi fiyatı nakit kazanmış olursunuz.

 

Hurdacılık sektörünün çok büyük zan altında kaldığı hurda tartımı konusunda kesinlikle şeffafız. Dilediğiniz hurda tartım merkezinde hurdalarınızın ağırlığını birlikte öğrenebiliriz. Özellikle bilgisayarlı kantarlarda hassas tartım yaptırmaktan yanayız. Bu şekilde doğal olarak hurdaya ait gerçek ağırlık bilgisi iki taraf için şeffaf bir biçimde ortaya konmuş olur. Tonaj ağırlığı yüksek olmasa bile hurda sarı tartımlarında da en azından elektronik ölçüm kabiliyeti olan terazilerden yanayız. Bu hususta siz değerli müşterilerimizin aklında hiçbir şüpheye yer olmayacak şekilde çalışmaktan mutluluk duyarız. Güçlü Hurda Metal Geri Dönüşüm olarak müşteri güven duygusu bizim için her şeyden önce gelmektedir.

Hurda Sarı Fiyat ve Türleri

İnsanımız pirinç olarak bildiği sarı madeninin çok çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitliğe göre de fiyat skalası oluşmaktadır. Sıradan vatandaşımızın bu türleri bilmesini beklemiyoruz ancak fiyat farkının oluşabileceğini en azından hurdanızı satarken cins değerlendirmesi yapıldığından emin olunuz. Güçlü Hurdacılık olarak bizler ms-64 ve ms-70 e kadar tüm türleri size baştan açıklarız. Yine hurdanızın sarı araiş mi talaş mı olarak değerlendirmeye alındığını size belirtiriz. Onayınız halinde süreç devam eder. Birçok müşterimiz su saatlerini pirinç sarı olduğunu bilmeden doğrudan demir hurdası olarak satmayı planlamıştır ancak belirtiğimiz gibi müşterimizin güveni işimiz devamlılığı ve en önemlisi de helal bir kazanç için önemlidir. Bizlere whatsapptan fotoğraf atarak aklınıza takılan tüm hurdaların gerçek türünü kolayca öğrenebilirsiniz. Şunu belirtmek isteriz ki bazı hurdalar fotoğraftan çözülemez onlar ancak numune alınarak cins belirleme yapılabilir. Bu konu da özellikle hurda sarı pirinç için ücretsiz keşif elemanı gönderebiliriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
TELEFON İLE ARA
WhatsApp icon
WHATSAPP