Hurda Demir Alan Hurdacı

Hurda Demir Alan Hurdacı

İstanbul hurdacı firması olarak hurda demir alımı yapıyoruz.  Firmamız aracısız hurda alımları yapmaktadır. Bu sayede İstanbul’da en iyi hurda demir fiyatını vermektedir. Güçlü Hurdacılık olarak demir hurdası almak için 7/24 adrese araç gönderiyoruz. Hurda demir aslında artık üretildiği amaca hitap etmeyen atık olan demir metalidir. Bu demirler, yıkılmış binalardan, inşaatlardan artan malzemelerden, şantiyelerden, perte çıkmış araçlardan ve bozulmuş ev eşyalarından çıkabilir. Geri dönüşüme çok uygun olan demir bu yüzden hurdacılar tarafından toplanır. Hurda demirin ülkemizde toplanarak geri dönüşüme kazandırılması doğaya yarar sağlar ve inşaat projeleri için kullanılacak ucuz demir sağlar. Ayrıca bu sayede ülkemizdeki demir madeni rezervleri daha tasarruflu kullanılmış olunur.

Demir hurdası için fiyatlandırma, güncel İstanbul metal borsası kuru üzerinden yapılır. Bunun yanı sıra demirin kalitesi ve temizliği gibi özellikler de fiyatı belirlemede etkin unsurdur.  Bünyesinde çalışan hurda fiyatlandırma ekspertizimize danışarak elinizdeki hurdanın tam değerini öğrenebilirsiniz. Endüstriyel üretim yapan yerlerden de oldukça fazla demir hurdası temin etmekteyiz. Bunlardan birçoğuna üretimden artan demir parçalarının biriktirilmesi için konteyner bıraktık. Bir kısmında ise artık onarılamayan makineler almaktayız. İstanbul’da hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında şubemiz vardır. Bu hurdacı şubelerimiz aracılığı günün her saati adresten hurda alım yapabiliyoruz. Kışın dahi kötü hava koşullarında hurda almak için kapınıza kadar gelmekteyiz.

 

Hurda Demir Geri Dönüşümü

Bina yıkımları ve çatı sökümleri işi de yapan firmamız tüm güvenlik tedbirlerini alarak işe başlamaktadır. Üstelik İstanbul’da hurda karşılığı yıkımı ücretsiz yapan şirketimiz dilerseniz yapılardan yıkım öncesi tüm değerli eşyaları çıkartmaktadır. Bunlar genellikle çelik kapılar, pvc kapı ve pencereler, mutfak dolapları, raflar, tezgâhlar ve diğer yapı eşyalarıdır. Stoklarımızda çok kaliteli döküm hurdası ve hurda dkp mevcuttur. Ayrıca karışık hurda ve genel toplama hurdalar için en uygun fiyat verilmektedir. Detaylı bilgi almak için lütfen şirketimizi telefon ile arayınız. Ya da İletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Avrupa yakasında hurdacı olarak merkezimiz Avcılar’dadır. Bunun yanı sıra Beylükdüzü, Esenyurt, Küçükçekmece ve Büyükçekmece civarlarında tüm hurda demir alımlarında hizmetinizdeyiz. Anadolu yakasında ise hurdacı şirketimiz merkez olarak Ümraniye’yi kullanmaktadır. Ayrıca Üsküdar, Çekmeköy, Sancaktepe ve Kadıköy yakınlarında hurdacı olarak çalışmaktayız. Mobil gezen hurdacı ekiplerimiz sayesinde size en yakın hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul hurdacı numarası olan telefon numaramız 7/24 açıktır. Sms ve WhatSapp mesajlarına anında cevap verilir. Yine hurda teklifleri için yazılan mailleri sürekli kontrol ediyoruz. İstanbul’da hurda satmak için lütfen bizden fiyat isteyin. Keşif personelimizi ücretsiz olarak adresinize fiyatlandırma yapması için gönderebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
TELEFON İLE ARA
WhatsApp icon
WHATSAPP