Hurda Bakır Alan Hurdacı

Güçlü Hurdacılık olarak çok uzun süredir İstanbul geri dönüşüm sektöründe hizmet vermekteyiz. Birçok değerli hurda maden gibi hurda bakır için de en iyi fiyat garantisi ile alım yapmaktayız. Firmamız bünyesinde bulunan araçlarımız ile günün her saati dilenilen adrese geliriz. Bunun için sadece konum atmanız yeterlidir. Lütfen hurda hakkında bilgi vermeyi unutmayınız. Bu özellikle tonaj bilgisi göndereceğimiz personel sayısı ve araç türü için oldukça önem arz etmektedir.  Ekibimiz hurdanızın tartımını şeffaf bir şekilde sizinle birlikte yaptıktan sonra tutarının tamamını nakit ödeyecektir. Özellikle bakır hurdası ticaretinde iyi bir performans sergileyen bir işletmeyiz. Gerek iş yerlerine gönderdiğimiz mobil ekiplerimiz gerekse sahalarda söküm yapan hurdacı arkadaşlarımız daima olumlu dönüşler almaktadır.

Son yıllarda elektrik elektronik sektöründe yaşanan devasa büyümeler hurda sektöründe de hurda bakır ve kablo payını artırdı. Özellikle tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 nedeniyle pandemi kısıtlamaları elektrikli cihazların kullanım oranını yükseltti. Hızlıca kullanım ömrünü tamamlayan cihazların tekrar dönüştürülebilmesi için var gücümüz ile çalışmaktayız. Bu amaçla 7/24 alo hurdacı hattımız açıktır. Sizden gelen taleplere göre İstanbul ve çevre şehirlerde her adrese hurdacı araçları gönderebiliriz.

Hurda Bakır Fiyatları

Firmamız birçok geri dönüşüm şirketinin aksine anlık fiyatlandırma yapabilme potansiyeline sahiptir. Bu özelliğimiz müşterilerimize daha iyi hurda bakır fiyatları verebilmemiz demektir. Birçok hurdacı bakır hurdası almak için iş yerlerini aramakta ya da ziyaret etmektedir. Ancak bunların arasında size en iyi hurda fiyatlarını biz veriyoruz. İddia ediyoruz ki özellikle hurda bakır fiyatlarında anlık fiyat verebilmekteyiz. Güçlü Hurdacılık olarak bunu hurda piyasasını sıkı takip ederek başarıyoruz.

Söküm veya yıkım işleri de yapan firmamız buralardan çıkacak olan her çeşitten hurdayla birlikte kabloları da satın almaktadır. Kabloların içindeki hurda bakır esas alınarak sizlere en iyi orandan nakit para öderiz. İstanbul’da her zaman en yakın hurdacı olarak hizmet vermeye çalışan bir işletmeyiz. Bunun için de her geçen gün araç ve personel sayımızı artırmaktayız. Nicelik olarak büyüyen geri dönüşüm şirketimiz niteliğine de çok önem vermektedir. Bu sayede hurdacılık alanında hizmet almak isteyen müşterilerimize gerçekten kaliteli hizmet veriyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
TELEFON İLE ARA
WhatsApp icon
WHATSAPP