Hurda Alüminyum Geri Dönüşüm

Güçlü Metal olarak hurda alüminyum alımı için yoğun bir çaba harcıyoruz. Kendi bünyemizde aktif bulunan araçlar ve çalışanlarımız ile iş yerinize kadar geliyoruz. Alüminyum yapısı gereği kolay işlenen ve öz ağırlığı az olan bir maden çeşididir. Bu özellikleri ona birçok endüstriyel kolda ham madde olma imkanı sağlamıştır. Ekonomik değerinin yüksek olması geri dönüştürülmesini zaruri kılmaktadır. Fabrikalarda özellikle imalat atığı olarak biriken tonlarca alüminyum araiş çöpe gitmek yerine hurdacı firmaları tarafından ülke ekonomisine tekrar katılmaktadır. Güçlü Hurdacılık alüminyum hurdası için fabrika sahanıza biriktirme sitemleri kurmaktadır. Bu hususta daha kapsamlı görüşmek için lütfen iletişime geçiniz.

İstanbul genelinde tüm ilçe, semt ve mahallelerden gelen talep doğrultusunda hurda alımı için araç gönderiyoruz. Uluslararası kalite standartlarına uygun geri dönüşüm hizmeti veren bir işletmeyiz. Aynı kaliteyi hurda alüminyum geri dönüşümünde de göstermekteyiz. Amacımız hurdacılık alanında edindiğimiz marka ismini daha büyüterek yeni projelere imza atmaktır. Güçlü Metal Geri Dönüşüm olarak açıldığımız ilk yıllardan beri müşterilerimizin bize olan güveninin en büyük avantajımız olduğunun farkındayız. Bu güveni kaybetmemek için sektörde her zaman yeni arayışlarla hurdacılık yapmaya çalışıyoruz. Profesyonel anlamda hurdacı ekipleri oluşturarak adresten kendi araç filomuz ile hurda alımları yapıyoruz.

Hurda Alüminyum Fiyatları Ne Kadar?

Alüminyum hurdası ne kadar? Sorusunun cevabını anlık olarak bu yazı içinde vermemiz imkansız olduğu için lütfen telefon ediniz. Çünkü alüminyum hurda fiyatları konusunda en güncel bilgiyi ancak bu şekilde sağlayabiliyoruz. Biz web sitemizi güncelleyene kadar İstanbul Hurda Metal borsası tekrar değişmiş olabiliyor. O neden “”hurda alüminyum kilo fiyatı nedir” diye merak ediyorsanız lütfen whatsapp ile de olsa iletişime geçin. Whatsapptan fotoğraf ve konum atmanız bilgi almanızı oldukça hızlandıracaktır. Attığınız fotoğrafların alüminyum hurdasının karışım durumunu göstermesine gayret ediniz. Bu durum alüminyumunun saflık oranını etkileyeceği için verilecek hurda fiyatını doğrudan belirleyecektir. Hurda alüminyum alan yerler arasında tercih yapmak için verilecek net hurda fiyatı, tartımın nasıl yapılacağı, hurdanın nakliyesi, işçilik gerektiren durumlar için kimin sorumlu olacağı ve en önemlisi ödemenin nasıl yapılacağı konularında mutabık olunduğundan emin olun. Güçlü Geri Dönüşüm olarak firmamız bu konuların tamamında sizin lehinize uygulama garantisi vermektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
TELEFON İLE ARA
WhatsApp icon
WHATSAPP