Avcılar Hurdacı

Avcılar Hurdacı Geri Dönüşüm

Firmamız hurdalarınızı nakit değerinde ve yerinde satın alır. Avcılar genelinde 7/24 hurda alım merkezi olarak çalışıyoruz.  Her çeşit metal maden, kalay hurda alımı yapılır.  Üstelik adresinizden hurda alımı yapıyoruz.  Uzman ekip ile en hızlı hurdacı hizmeti sunuyoruz. Yüksek hurda fiyatı vermekteyiz. Avcılar hurdacı firmamız her türlü hurda malzemeyi adrese giderek satın almaktadır. Sizler de İstanbul Avrupa Yakası civarında hurda satımı yapmak isterseniz bize telefon edin. Güçlü Hurdacılık olarak burada hurda demir,  bakır hurdası, alüminyum, sarı, kablo vesaire geri dönüştürülebilir metal ve maden çeşitleri hurdası satın alırız. Ayrıca Avcılar’da hurda karşılığı bina yıkımı bina sökümü, fabrika sökümü, metal kesim kırım, tadilat ve moloz atımı gibi işler yaparız. Yine Avcılar Merkez ve semtlerden gelen inşaat temizliği, bodrum temizliği, çatı katı temizliği ve şantiye temizliği taleplerine cevap veriyoruz.  Yıllardır İstanbul’da hurdacı firması olarak hizmet sağlayan Güçlü Metal güvenlik önemli diyerek çevre ve iş güvenliğine çok dikkat etmektedir.

Avcılar Hurdacı İletişim Adresleri

Avcılar’da size konum olarak en yakın hurdacı firması arıyorsanız bize konum atmanız önemle rica olunur. Çünkü bulunduğunuz bölgede hizmet veren en yakın hurdacı servisini size göndermek isteriz. Böylece kolaylıkla hurda satışı yapabilirsiniz. Avcılar hurdacı firmamız hurda alan firmalar arasında kendisi kazanırken müşterisine de en iyi oranda kazandıran geri dönüşüm firmasıdır.  Güncel hurda fiyatları konusunda 7/24 bilgi almak isterseniz bizler buradayız.  Firmamız bünyesinde bulunan gelişmiş modern araç filomuzla bina yıkım söküm işlerine hazırız. Avcılar’da hurdacı olarak neden Güçlü metal diye düşünecek olursak; Öncelikle ödemelerinizin tamamını anında nakit olarak alacaksınız.  Avcılar’da hangi hurdanız olursa olsun hangi tonajda satacak olursanız olun paranızın tümünü peşin ödüyoruz. Avcıların her mahallesinde yerinde hurda alımı yapıyoruz. Bunun için haftanın 7 günü 24 saat kapınıza kadar hurdacı gönderiyoruz.

Avcılar’da Geri Dönüşüm Çalışanlarımız

Çalışanlarımızın tamamı sektörde uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Üstelik hepsi sigortalı ve eğitim sertifikasına sahiptir.  Tamamı müşterisine daima saygı çerçevesinde kalarak hizmet kalitesi artırma anlayışı içerisindedir.  Çevreye duyarlı olurken insan ve hayvan haklarının da bilincindedirler.  Tüm bunlarla birlikte Güçlü Metal Hurdacılık olarak ilk başladığımız günden beri hassas hurda tartımını savunuyoruz. Çünkü müşterimize her zaman güvenilir ve şeffaf hurda ağırlık ölçümü sözü veriyoruz. Ayrıca Avcılar’da en hızlı hurda fiyat teklifini bizden alabileceğinizi de biliyorsunuz. Çünkü İstanbul hurda piyasasını yakından takip edebiliyoruz. Bizi arayarak veya WhatsApp’tan mesaj atarak çok hızlı bir şekilde zahmetsizce dilediğiniz hurdanın kilogram hurda fiyatını öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
TELEFON İLE ARA
WhatsApp icon
WHATSAPP